
- czwartek, 15 września 2016 12:23
Bezpieczna droga do szkoły z Bramą Pomorza
CH Brama Pomorza wraz z Komendą Powiatową Policji w Chojnicach oraz Ochotniczą Strażą Pożarną w Pawłowie zaprasza na wyjątkowe wydarzenie poświęcone bezpieczeństwu uczniów.
W niedzielę 25 września od godz. 12.00 Brama Pomorza stanie się prawdziwym miasteczkiem ruchu drogowego. Dzieci i młodzież szkolna będzie miała okazję uczestnictwa w warsztatach i konkursach z zakresu bezpieczeństwa na drodze, nauce samoobrony i udzielania pierwszej pomocy oraz innych praktycznych umiejętnościach przydatnych w niecodziennych sytuacjach.
W programie przewidziano:
- spotkanie z Policją, Strażą Pożarną oraz Ratownikami Medycznymi;
- pokazy sprzętu policyjnego i strażackiego
- bezpłatne znakowanie rowerów (konieczna obecność osoby pełnoletniej przy rejestracji rowerów)
- pokazy tresury psów służbowych
- pokazy technik samoobrony
- animacje dla dzieci
- konkursy z nagrodami
25 września start godz. 12.00
CH Brama Pomorza
Ul. Podmiejska 2a
89-620 Lipienice
Serdecznie zapraszamy!
- czwartek, 24 kwietnia 2025 7:19
Bytów
"Nasza Moc, Nasza Planeta" . Jutro (25.04) na bytowskim rynku obchody Dnia Ziemi
- czwartek, 24 kwietnia 2025 6:56
Gmina Śliwice
Będą komunalne mieszkania w Śliwicach. Rada gminy zgodziła się już przekazać na ten cel gminny grunt
- 4
- czwartek, 24 kwietnia 2025 6:56
Sępólno Krajeńskie
Remont na ul. Ogrodowej w Sępólnie Krajeńskim może się skończyć na długo przed terminem (FOTO)
- 40
- środa, 23 kwietnia 2025 23:53
Sport ◆ Bytów
Region nie ma już drużyn w Pucharze Polski. Bytovia Bytów odpadła po starciu z Gryfem Słupsk. "Nie płaczę, nie narzekam" (FOTO)
- środa, 23 kwietnia 2025 15:55
Gmina Lipnica
Tragedia rodziny z Sątoczna w gminie Lipnica. Wczoraj (22.04.) stracili w pożarze dom i dorobek życia
- środa, 23 kwietnia 2025 15:08
Kościerzyna
Waldemar Bonkowski przedstawił kuratorowi dokumenty medyczne mające uzasadniać niemożność wykonywania prac społecznych
- środa, 23 kwietnia 2025 13:24
Powiat tucholski
Policyjna akcja "Trzeźwy poranek" w powiecie tucholskim. 37-latek z zatrzymanym prawem jazdy
- środa, 23 kwietnia 2025 12:21
Chojnice
W czwartek w Chojnicach kolejne bicie rekordu w jednoczesnym czytaniu na Starym Rynku (ROZMOWA)
- środa, 23 kwietnia 2025 11:50
Powiat tucholski
Budynek w Bysławiu, w którym wczoraj wybuchł piec CO, bezpieczny dla mieszkańców
- środa, 23 kwietnia 2025 10:19
Gmina Człuchów
Jakub Frankenstein nowym kierownikiem człuchowskiego GOPS-u. Zastąpi Ryszarda Wójcika, który przechodzi na emeryturę
- środa, 23 kwietnia 2025 9:57
Bytów
Ponad 8,6 mln zł ma według szacunków kosztować budowa Centrum Opiekuńczo-Mieszkalnego w Bytowie
- środa, 23 kwietnia 2025 9:56
Sport
Hanna Rogowska z Chojnickiego Klubu Żeglarskiego piąta w Mistrzostwach Europy w olimpijskiej klasie ILCA 6
- środa, 23 kwietnia 2025 9:51
Kościerzyna
Poprawią się warunki na oddziale ginekologiczno - położniczym i noworodkowym kościerskiego szpitala
- 8
- środa, 23 kwietnia 2025 8:38
Chojnice
IPN wydał pierwszy tom materiałów źródłowych o niemieckich zbrodniach na Pomorzu w 1939 r. Są tu także dokumenty z naszego regionu (ROZMOWA)
- środa, 23 kwietnia 2025 8:06
Chojnice ◆ Człuchów ◆ Bytów
Kandydat na prezydenta Karol Nawrocki odwiedzi region. Jutro (24.04) spotka się z mieszkańcami Chojnic, Bytowa i Człuchowa
- środa, 23 kwietnia 2025 7:51
Powiat chojnicki
Rusza remont mostu w Męcikale w gminie Brusy. Od 24 kwietnia obowiązywać tu ma ruch wahadłowy
- środa, 23 kwietnia 2025 7:06
Gmina Chojnice
Będzie ścieżka rowerowa na odcinku od Zamartego do Kamionki w gminie Chojnice
- środa, 23 kwietnia 2025 7:06
Chojnice
Fontanna na chojnickim rynku będzie remontowana. Piaskowiec po ponad 20 latach wymaga napraw
- środa, 23 kwietnia 2025 6:36
Woj. kujawsko-pomorskie ◆ Woj. pomorskie
Ostrzeżeń przed burzami ciąg dalszy. IMGW wydał ostrzeżenie 1. stopnia. Może intensywnie padać
- wtorek, 22 kwietnia 2025 22:01
Gmina Lubiewo
Bysław: Wybuch instalacji wodnej w piecu centralnego ogrzewania. Kotłownia zamieniła się w stertę gruzu
Podcasty Weekend FM
Zobacz również:
Im możesz pomóc:
Sport:
23:53Region nie ma już drużyn w Pucharze Polski. Bytovia Bytów odpadła po starciu z Gryfem Słupsk. "Nie płaczę, nie narzekam" (FOTO)
9:56Hanna Rogowska z Chojnickiego Klubu Żeglarskiego piąta w Mistrzostwach Europy w olimpijskiej klasie ILCA 6
22:36Kolejny mecz bez bramkarza i najwyższa w historii porażka Red Devils Chojnice. Piast Gliwice rozgromił "Czerwone Diabły" 15:1
16:24Piękna bramka Jakuba Braneckiego dała zwycięstwo. Chojniczanka pokonała GKS Jastrzębie 1:0 (RELACJA, FOTO)
9:38Siatkarki PTPS-u Człuchów nie awansują do II ligi. W barażowym turnieju półfinałowym zajęły trzecie miejsce
Ostatnio dodane artykuły:
7:19"Nasza Moc, Nasza Planeta" . Jutro (25.04) na bytowskim rynku obchody Dnia Ziemi
6:56Będą komunalne mieszkania w Śliwicach. Rada gminy zgodziła się już przekazać na ten cel gminny grunt
6:56Remont na ul. Ogrodowej w Sępólnie Krajeńskim może się skończyć na długo przed terminem (FOTO)
6:55W Kościerzynie obchodzony będzie Światowy Dnia Zdrowia
23:53Region nie ma już drużyn w Pucharze Polski. Bytovia Bytów odpadła po starciu z Gryfem Słupsk. "Nie płaczę, nie narzekam" (FOTO)
15:55Tragedia rodziny z Sątoczna w gminie Lipnica. Wczoraj (22.04.) stracili w pożarze dom i dorobek życia
15:08Waldemar Bonkowski przedstawił kuratorowi dokumenty medyczne mające uzasadniać niemożność wykonywania prac społecznych
13:24Policyjna akcja "Trzeźwy poranek" w powiecie tucholskim. 37-latek z zatrzymanym prawem jazdy
12:21W czwartek w Chojnicach kolejne bicie rekordu w jednoczesnym czytaniu na Starym Rynku (ROZMOWA)
11:50Budynek w Bysławiu, w którym wczoraj wybuchł piec CO, bezpieczny dla mieszkańców