
Artykuł sponsorowany
W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) zmieniamy naszą Politykę Prywatności i Regulamin Portalu.
Prosimy o zapoznanie się ze zmianami. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj:
Zamknij oknoZapraszamy na konferencję naukową pt. „Dwustulecie Katolickiego Królewskiego Gimnazjum w Chojnicach 1815-2015 w perspektywie historycznej”. W programie przewidziano dwa panele tematyczne dotyczące aspektów historycznych i wychowawczych. Konferencja odbędzie się 24 września o godz. 12.00 w auli Zespołu Szkół przy Nowym Mieście.
Patronat honorowy nad wydarzeniem objęli: poseł na Sejm RP Marek Biernacki, Marszałek Województwa Pomorskiego Mieczysław Struk, Starosta Chojnicki Stanisław Skaja i Burmistrz Miasta Chojnice Arseniusz Finster.
Słuchaj w: