
- poniedziałek, 20 kwietnia 2015 10:53
Zaproszenie do udziału w polsko-niemiecko-holenderskim projekcie fotograficznym
Chojnicki Dom Kultury oraz Urząd Miejski w Chojnicach zapraszają fotografików z Chojnic do udziału w trójstronnym polsko-niemiecko-holenderskim projekcie fotograficznym pt. ,,Mocny kolor w zdjęciu”.
nicjatorem tego przedsięwzięcia są amatorzy fotografii skupieni w Stowarzyszeniu Fotograficznym Creativ w partnerskim mieście Emsdetten w Niemczech. Udział w nim potwierdził również zaprzyjaźniony Klub Fotograficzny HAFV z Hengelo w Holandii, które jest miastem partnerskim Emsdetten.
Tematyka projektu ,,Mocny kolor w zdjęciu” oznacza, iż jeden kolor jest dominujący w zdjęciu i określa zdjęcie. Fotografie dotyczyć mogą różnych dziedzin: natury, ludzi, architektury, martwej natury, pejzażów, a także mogą być przerobione przy pomocy programów graficznych.
Celem projektu jest umożliwienie udziału w nim wszystkim zainteresowanym członkom klubów fotograficznych z Emsdetten i Hengelo oraz zainteresowanym fotografikom z Chojnic.
Organizatorom zależy również na wzajemnym poznaniu się pasjonatów fotografowania.
Planuje się, iż podczas tegorocznych Dni Chojnic odbędzie się spotkanie robocze z udziałem przedstawicieli stowarzyszenia fotograficznego z Emsdetten, podczas którego nastąpi wspólne omówienie i ocena otrzymanych fotografii oraz wybrane zostaną najciekawsze z nich. Zamierzeniem organizatorów jest przygotowanie w roku 2016 (w którym obchodzić będziemy 20-lecie partnerstwa miast Chojnic i Emsdetten) wspólnej wystawy fotograficznej, na której zaprezentowane będą najciekawsze zdjęcia amatorów fotografii z Chojnic, Emsdetten i Hengelo.
Termin przekazywania fotografii: 22.06.2015r.
Projekt jest otwarty dla wszystkich fotografujących. Każdy z autorów może nadesłać do 5 fotografii.
Technika wykonania prac jest dowolna.
Prace można nadsyłać pocztą elektroniczną przez Internet w formacie JPG o wymiarach min. 2000 pikseli i max 3000 na adres d.wolinska@chdk.chojnice.pl w formie załączników do listu elektronicznego lub dostarczyć na płytach CD na adres: Chojnicki Dom Kultury, ul. Swarożyca 1, 89 - 600 Chojnice.
W treści maila/listu elektronicznego należy podać: tytuł pracy, imię i nazwisko, wiek, adres autora, telefon kontaktowy, komentarz do zdjęcia oraz oświadczenie o posiadaniu praw autorskich do zdjęć oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Przesłane pliki nie będą zwracane.
Udział w projekcie jest jednoznaczny z nieodpłatnym udzieleniem prawa do nieodpłatnego wykorzystywania prac w druku, używania ich w Internecie oraz w innych formach utrwaleń. Udział w projekcie jest równoznaczny z wyrażeniem przez osoby uczestniczące zgody na przetwarzanie przez organizatora ich danych osobowych na potrzeby projektu oraz w celach marketingowych organizatora/ustawa o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.1997 r. Dz. U. Nr 133 poz.833 z póz. zm.
- sobota, 12 lipca 2025 8:48
Gmina Więcbork
Miejsko - Gminny Ośrodek Kultury w Więcborku w ramach Dni Więcborka zaprasza dziś (12.07) na koncert Grubsona
- sobota, 12 lipca 2025 8:22
Powiat chojnicki
Umowa na przebudowę mostu w Kamionce, w gminie Chojnice podpisana. Niebawem ruszy remont
- sobota, 12 lipca 2025 8:16
Człuchów
Prace Salvadora Dali do obejrzenia w Muzeum Regionalnym Człuchowie. Wystawa potrwa do końca lipca
- sobota, 12 lipca 2025 8:14
Tuchola
Rusza Ogólnopolski Festiwal Piosenki Religijnej w Tucholi. W tym roku pod hasłem "Pielgrzymi nadziei"
- sobota, 12 lipca 2025 8:14
Chojnice
Koncert z muzyką latynoamerykańską w chojnickiej Fosie Miejskiej. Publiczność rozgrzeje Grupo Costa
- sobota, 12 lipca 2025 8:14
Gmina Kamień Krajeński
Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Kamieniu Krajeńskim zaprasza na wieczór ze stand-upem
- sobota, 12 lipca 2025 8:13
Powiat chojnicki
Trwa modernizacja orlików w Chojnicach i Malachinie, w gminie Czersk
- sobota, 12 lipca 2025 8:13
Gmina Chojnice
Kolejne wspólne przedsięwzięcie gminy Chojnice i Kęsowo. Wybudują pomost na Jeziorze Grochowskim
- sobota, 12 lipca 2025 8:03
Woj. pomorskie Audycja rolnicza w Weekend FM
Weekend na polu, odcinek 5. W tę hodowlę trzeba wejść na sto procent. O sytuacji producentów trzody chlewnej
- piątek, 11 lipca 2025 21:31
Gmina Chojnice
Pracowity dzień służb ratunkowych na drogach regionu. Dwa wieczorne zdarzenia w gminie Chojnice
- 9
- piątek, 11 lipca 2025 16:57
Bytów
Uroczysta sesja zainaugurowała wielkie obchody Dni Bytowa. Miasto świętuje 679-lecie
- 4
- piątek, 11 lipca 2025 15:47
Gmina Człuchów
Zderzenie osobówki i busa na drodze krajowej 22 w Barkowie. Jedna osoba jest poszkodowana (FOTO)
- piątek, 11 lipca 2025 15:33
Gmina Tuchomie
Kolizja auta dostawczego na drodze krajowej nr 20 w Tuchomiu. Kierowca ukarany mandatem
- piątek, 11 lipca 2025 12:07
Gmina Chojnice
Zdarzenie drogowe w Pawłowie, w gminie Chojnice. Zderzyły się samochód osobowy i dostawczy
- piątek, 11 lipca 2025 11:23
Kościerzyna
Ruszyła modernizacja placu zabaw przy ulicy Tomasza Rogali w Kościerzynie. "Mam nadzieję, że dzieciaki będą zadowolone"
- piątek, 11 lipca 2025 11:07
Tuchola
Święto patronki Tucholi św. Małgorzaty. Borowiackie Towarzystwo Kultury przygotowało z tej okazji widowisko
- piątek, 11 lipca 2025 10:54
Gmina Kamień Krajeński
Wypadek na drodze krajowej nr 25 w Zamartem, w gminie Kamień Krajeński
- piątek, 11 lipca 2025 10:07
Sępólno Krajeńskie
Troje kandydatów stanęło do konkursu na dyrektora Biblioteki Publicznej im. Jarosława Iwaszkiewicza w Sępólnie Krajeńskim
- piątek, 11 lipca 2025 9:22
Sępólno Krajeńskie
Koncert balkonowy Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim odwołany (AKTUALIZACJA)
- 13
- piątek, 11 lipca 2025 9:01
Gmina Więcbork
Weekend na Krajnie. Mobilne studio Weekend FM stanęło na rynku w Więcborku (ROZMOWA)
- piątek, 11 lipca 2025 7:25
Gmina Śliwice
Wyścigi modeli ślizgów sterowanych radiem i kino plenerowe - to atrakcje weekendu w Śliwicach
Podcasty Weekend FM
Zobacz również:
Im możesz pomóc:
Sport:
9:50Lech Stoltman po raz 12. mistrzem Polski w pchnięciu kulą. Chojniczanin przygotowuje się już do mistrzostw świata
9:57Sukces zawodniczki Chojnickiego Klubu Żeglarskiego na jeziorze Garda. Alicja Dampc mistrzynią Europy w żeglarstwie
8:48Człuchowski policjant zdobył miejsce na podium podczas Mistrzostw Polski Policji w Triathlonie w Suszu
10:32Oleksii Bytkov przychodzi, Jakub Romanik odchodzi z Chojniczanki.
19:26Pięć dekad temu wygrali Puchar "Świata Młodych". Piłkarze Tęczy Rytel spotkali się po 50 latach. Było też o lidze koszykówki w Człuchowie (FOTO)
Ostatnio dodane artykuły:
8:48Miejsko - Gminny Ośrodek Kultury w Więcborku w ramach Dni Więcborka zaprasza dziś (12.07) na koncert Grubsona
8:22Umowa na przebudowę mostu w Kamionce, w gminie Chojnice podpisana. Niebawem ruszy remont
8:16Prace Salvadora Dali do obejrzenia w Muzeum Regionalnym Człuchowie. Wystawa potrwa do końca lipca
8:14Rusza Ogólnopolski Festiwal Piosenki Religijnej w Tucholi. W tym roku pod hasłem "Pielgrzymi nadziei"
8:14Koncert z muzyką latynoamerykańską w chojnickiej Fosie Miejskiej. Publiczność rozgrzeje Grupo Costa
8:14Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Kamieniu Krajeńskim zaprasza na wieczór ze stand-upem
8:13Trwa modernizacja orlików w Chojnicach i Malachinie, w gminie Czersk
8:13Kolejne wspólne przedsięwzięcie gminy Chojnice i Kęsowo. Wybudują pomost na Jeziorze Grochowskim
8:03Weekend na polu, odcinek 5. W tę hodowlę trzeba wejść na sto procent. O sytuacji producentów trzody chlewnej
21:31Pracowity dzień służb ratunkowych na drogach regionu. Dwa wieczorne zdarzenia w gminie Chojnice