Konkurs rozstrzygnięty

Do SPA pojedzie pani Ewa!

Kolejny, ostatni już tego lata weekend w SPA w Waszych rękach! Tym razem do SPA pojedzie pani Ewa. Poznaj jej sposób na urodę.

Do SPA pojedzie pani Ewa!

Każdego dnia czuję krople rosy na bosych stopach o poranku...muskające moje łydki źdźbła soczyście zielonych traw...Smakuję dojrzewające w słońcu słodkie poziomki...Delektuję się zapachem sosnowego lasu...Cieszę oczy widokiem złotego zboża, które z błękitem nieba rozmawia... Balsamem dla uszu jest radosny śpiew ptaków, szelest poruszanych wiatrem liści... Rytm życia wybijają końskie kopyta, gdy wiejskim traktem galopuję z rozwianymi włosami w kierunku zachodzącego słońca...Wciąż przesuwając horyzont... To jest mój sposób na życie...sposób na piękno... Czuję się nieodłączną częścią tego świata, częścią natury... Prawdziwe piękno jest bowiem odblaskiem stanu naszego ducha!

Gratulujemy!

Więcej wiadomości w Weekend FM

Wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość do DJ-a prowadzącego w Radiu Weekend FM lub działu informacji Radia Weekend i portalu WeekendFM.pl.

Wybrane zdjęcie
Maksymalny rozmiar pliku: 7.00 MB

W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) zmieniamy naszą Politykę Prywatności i Regulamin Portalu.

Prosimy o zapoznanie się ze zmianami. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj:

Zamknij okno