
- środa, 30 marca 2011 15:35
Motoweekend Motoweekend nr 200
Oby żyły długo!
Kto? Wtryskiwacze :) Dlaczego? Bo ich awaria wiąże się najczęściej z poważnymi wydatkami.
Po jakim przebiegu możemy spodziewać się wydatków związanych z wymianą wtryskiwaczy? Posłuchajcie!
A w magazynie także między innymi o tym, jak wygląda przegląd techniczny przyczepy campingowej!
Zapraszamy do słuchania!
Moto 200I
Jak zwykle zachęcamy też do odwiedzania galerii miSZCZów parkowania i przesyłania fotek kolejnych "gigantów kierownicy". Za aktywność nagradzamy!
O tej sprawie usłyszysz też w radiu Weekend FM.
Słuchaj w:
- czwartek, 29 stycznia 2026 10:13
Powiat Chojnicki
Poszukiwany listem gończym wpadł w ręce chojnickich kryminalnych. Za kratami posiedzi ponad 2 lata
- 6
- czwartek, 29 stycznia 2026 9:24
Gmina Konarzyny
Budżet jest skromny, ale za to bez kredytów. W gminie Konarzyny unikają pożyczek jak ognia (FOTO, ROZMOWA)
- czwartek, 29 stycznia 2026 8:37
Kościerzyna
Szpital Specjalistyczny w Kościerzynie wdraża nowe technologie w zakresie transformacji cyfrowej. "Szereg projektów informatycznych w szpitalu"
- 20
- czwartek, 29 stycznia 2026 8:32
Powiat Chojnicki
Emocje na spotkaniu dotyczącym budowy spalarni odpadów przy ZZO w Nowym Dworze. "Nie uszczęśliwiajcie nas na siłę" (FOTO)
- czwartek, 29 stycznia 2026 7:46
Powiat Człuchowski
Ciąg dalszy procesu po śmiertelnym porażeniu 12-latka w Uniechowie. Zeznawali m.in. ojciec chłopca i dyrektor CKSiT w Debrznie
- czwartek, 29 stycznia 2026 7:39
Chojnice
Wernisaż w Chojnickim Centrum Kultury. Dziś (29.01) "filmowe" obrazy Macieja Jarczyńskiego
- czwartek, 29 stycznia 2026 7:31
Tuchola
Dziś (29.01) w Tucholi oficjalne obchody 106. rocznicy powrotu w granice Rzeczypospolitej
- czwartek, 29 stycznia 2026 7:29
Gmina Kołczygłowy
Przebudowa Gminnego Ośrodka Kultury i budowa nowego PSZOK-u. Gmina Kołczygłowy realizuje w tym roku dwie duże inwestycje
- czwartek, 29 stycznia 2026 7:21
Gmina Człuchów
Prawie 1800 stron do przeanalizowania. Jest raport o oddziaływaniu na środowisko planowanej obwodnicy Człuchowa
- środa, 28 stycznia 2026 18:37
Sport ◆ Chojnice
Pierwsza sparingowa porażka Chojniczanki. Uległa innemu drugoligowcowi, Warcie Poznań 0:2. "Tak naprawdę my sobie sami te dwie bramki strzeliliśmy"
- środa, 28 stycznia 2026 13:16
Gmina Dziemiany
Remontują łazienki i poszczególne pomieszczenia, planują też montaż windy. Trwa remont w Urzędzie Gminy Dziemiany
- środa, 28 stycznia 2026 13:05
Człuchów ◆ Powiat Chojnicki
Zapadł wyrok w sprawie radnego Eugeniusza W. Człuchowski sąd skazał go na grzywnę i koszty sądowe (AKTUALIZACJA)
- środa, 28 stycznia 2026 9:48
Chojnice
Chojnicki SOR odnotował wzrost liczby urazów z powodu gołoledzi. "Jak nie musimy, nie wychodźmy, bo to jest chwila i może skończyć się operacją"
- 10
- środa, 28 stycznia 2026 9:46
Gmina Czarne
Gmina Czarne chce zagospodarować zieleń na tzw. cyplu nad Czernicą. Jest koncepcja (FOTO)
- 11
- środa, 28 stycznia 2026 9:39
Sępólno Krajeńskie
Zakończyła się budowa nowych pomieszczeń dla Centrum Usług Społecznych w Sępólnie Krajeńskim (FOTO, ROZMOWA)
- 10
- środa, 28 stycznia 2026 8:43
Bytów
Jeszcze w tym roku podziemia bytowskiego zamku mają odzyskać dawną świetność. Ruszyła modernizacja piwnic w zabytkowym obiekcie (FOTO)
- środa, 28 stycznia 2026 8:03
Człuchów
Dwa nowe budynki zostały odebrane. Pogorzelcy będą mogli wrócić na Słowackiego w Człuchowie, ale miasto stawia im warunki
- 2
- środa, 28 stycznia 2026 7:32
Gmina Kołczygłowy
Gmina Kołczygłowy zakończyła modernizację świetlicy w Barnowcu. Inwestycja kosztowała blisko 700 tys. zł (FOTO)
- środa, 28 stycznia 2026 7:28
Gmina Chojnice
Gmina Chojnice wdraża nowy system obliczania opłaty śmieciowej i zderza się z uwagami mieszkańców. "Ma też wady, ale jest bardziej sprawiedliwy"
Podcasty Weekend FM
Zobacz również:
Sport:
18:37Pierwsza sparingowa porażka Chojniczanki. Uległa innemu drugoligowcowi, Warcie Poznań 0:2. "Tak naprawdę my sobie sami te dwie bramki strzeliliśmy"
10:07W Sępólnie Krajeńskim zakończyły się rozgrywki Sępoleńskiej Ligi Futsalu.W tym roku rozgrywki miały również wymiar charytatywny (FOTO)
19:10Chojniczanka wygrała drugi sparing, a Jakub Oleksiewicz strzelił dwa gole w urodziny. Warta Gorzów Wielkopolski pokonana 4:2 (FOTO)
8:47W Sępólnie Krajeńskim dziś (24.01) ostatnie mecze pucharowe i oficjalne zakończenie Sępoleńskiej Ligi Futsalu
23:38"Nie PESEL jest ważny, a pasja i zaangażowanie". Legendarny trener Jerzy Jastrzębowski o podjęciu pracy w a-klasowym Borowiaku Czersk
Ostatnio dodane artykuły:
10:13Poszukiwany listem gończym wpadł w ręce chojnickich kryminalnych. Za kratami posiedzi ponad 2 lata
9:24Budżet jest skromny, ale za to bez kredytów. W gminie Konarzyny unikają pożyczek jak ognia (FOTO, ROZMOWA)
8:37Szpital Specjalistyczny w Kościerzynie wdraża nowe technologie w zakresie transformacji cyfrowej. "Szereg projektów informatycznych w szpitalu"
8:32Emocje na spotkaniu dotyczącym budowy spalarni odpadów przy ZZO w Nowym Dworze. "Nie uszczęśliwiajcie nas na siłę" (FOTO)
7:46Ciąg dalszy procesu po śmiertelnym porażeniu 12-latka w Uniechowie. Zeznawali m.in. ojciec chłopca i dyrektor CKSiT w Debrznie
7:39Wernisaż w Chojnickim Centrum Kultury. Dziś (29.01) "filmowe" obrazy Macieja Jarczyńskiego
7:31Dziś (29.01) w Tucholi oficjalne obchody 106. rocznicy powrotu w granice Rzeczypospolitej
7:29Przebudowa Gminnego Ośrodka Kultury i budowa nowego PSZOK-u. Gmina Kołczygłowy realizuje w tym roku dwie duże inwestycje
7:21Prawie 1800 stron do przeanalizowania. Jest raport o oddziaływaniu na środowisko planowanej obwodnicy Człuchowa
18:37Pierwsza sparingowa porażka Chojniczanki. Uległa innemu drugoligowcowi, Warcie Poznań 0:2. "Tak naprawdę my sobie sami te dwie bramki strzeliliśmy"






























