Jeden spowodował kolizję drogową, drugi znieważył policjantów

Łączy ich jedno - obaj kierowali kierowali autem pod wpływem alkoholu.


W gminie Konarzyny 22-letni bytowianin wjechał swoim audi w opla astra. Okazało się, że mężczyzna był pijany – alkotest wykazał u niego ponad 2,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.
O promil mniej miał 37-latek z powiatu człuchowskiego. Ten co prawda nie doprowadził do kolizji drogowej, ale tak nie spodobało mu się, że został zatrzymany do kontroli, że wulgarnie wyzwał policjantów.
Teraz obaj panowie odpowiedzą nie tylko za kierowanie pod wpływem alkoholu, za co grozi do 2 lat więzienia. Dodatkowo mieszkaniec Bytowa może się spodziewać grzywny za spowodowanie kolizji, a człuchowianin dodatkowego roku za kratkami za znieważenie policjanta

Więcej wiadomości w Weekend FM

Wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość do DJ-a prowadzącego w Radiu Weekend FM lub działu informacji Radia Weekend i portalu WeekendFM.pl.

Wybrane zdjęcie
Maksymalny rozmiar pliku: 7.00 MB

W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) zmieniamy naszą Politykę Prywatności i Regulamin Portalu.

Prosimy o zapoznanie się ze zmianami. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj:

Zamknij okno