Cekcyn: uroczyste otwarcie „Orlika”

Kolejnego uroczystego otwarcia kompleksu boisk w ramach programu „Moje Boisko Orlik – 2012” dokonano w czwartek (11.

12) w Cekcynie.
To drugi taki obiekt w powiecie tucholskim. Składa się z dwóch boisk o sztucznej nawierzchni do piłki nożnej, siatkowej i koszykowej. Jest też budynek socjalny z toaletami i szatniami. Całość jest oświetlona i ogrodzona wysokim płotem z siatki.
Koszty przedsięwzięcia wynoszą 1 mln 84 tys. zł. Wkład gminy Cekcyn to ponad 418 tys. Po 333 tys. zł wyłożyły Sejmik Województwa Kujawsko – Pomorskiego i Ministerstwo Sportu.
Obecny na uroczystości poseł Jarosław Katulski przekazał dzieciom, w imieniu ministra sportu, symboliczne piłki do gry.

Więcej wiadomości w Weekend FM

Wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość do DJ-a prowadzącego w Radiu Weekend FM lub działu informacji Radia Weekend i portalu WeekendFM.pl.

Wybrane zdjęcie
Maksymalny rozmiar pliku: 7.00 MB

W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) zmieniamy naszą Politykę Prywatności i Regulamin Portalu.

Prosimy o zapoznanie się ze zmianami. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj:

Zamknij okno