15 tys. zł dla przedszkola gminnego w Cekcynie

15 tys.

zł dofinansowania otrzymało przedszkole gminne w Cekcynie w powiecie tucholskim. Dotacja pochodzi z Polsko–Amerykańskiej Fundacji Wolności.
Przedszkole gminne w Cekcynie wraz z Oddziałem Gminnym Towarzystwa Przyjaciół Dzieci przystąpiło do realizacji projektu „Zespoły edukacyjno–wychowawcze na dobry początek”.
Celem projektu jest wyrównanie szans edukacyjnych małych dzieci, poprzez organizację zajęć w świetlicach wiejskich oraz prowadzenie terapii logopedycznej i gimnastyki korekcyjnej.
Fundacja finansuje wynagrodzenie dla opiekunów i zakup materiałów pomocniczych. Gmina wyposaża pomieszczenia. Zespoły edukacyjno–wychowawcze rozpoczęły prace w świetlicach wiejskich w Nowym Suminie, Ostrowie oraz przedszkolu gminnym w Cekcynie. Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu po trzy godziny.

Więcej wiadomości w Weekend FM

Wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość do DJ-a prowadzącego w Radiu Weekend FM lub działu informacji Radia Weekend i portalu WeekendFM.pl.

Wybrane zdjęcie
Maksymalny rozmiar pliku: 7.00 MB

W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) zmieniamy naszą Politykę Prywatności i Regulamin Portalu.

Prosimy o zapoznanie się ze zmianami. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj:

Zamknij okno