Więcborski szpital nadal z certyfikatem ISO 9001

Szpital Powiatowy w Więcborku nadal spełnia wszystkie wymogi określone przez certyfikat zarządzania jakością ISO 9001.

Tak wynika z kontroli przeprowadzonej w placówce przez firmę przyznającą certyfikaty.
Więcborski szpital uzyskał ISO 9001w ubiegłym roku, ale żeby go utrzymać co roku przeprowadzane są kontrole. Audytorzy z Wrocławia zakończyli właśnie pierwszą taką kontrolę i utrzymali certyfikat w mocy.
„Było kilka drobnych zastrzeżeń, np. dotyczących obiegu dokumentów, ale były one tak mało znaczące, że certyfikat utrzymaliśmy bez najmniejszych problemów” – powiedział nam dyrektor Szpitala Powiatowego w Więcborku Stanisław Plewako

Więcej wiadomości w Weekend FM

Wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość do DJ-a prowadzącego w Radiu Weekend FM lub działu informacji Radia Weekend i portalu WeekendFM.pl.

Wybrane zdjęcie
Maksymalny rozmiar pliku: 7.00 MB

W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) zmieniamy naszą Politykę Prywatności i Regulamin Portalu.

Prosimy o zapoznanie się ze zmianami. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj:

Zamknij okno