Bałagan na poczcie w Chojnicach

7 błędnie dostarczonych przez pocztę listów trafiło do mieszkańca Chojnic.

Wszystkie były zapakowane w jednej zbiorczej paczce razem z prawidłowo zaadresowanym listem. Dorota Naklewicz, rzecznik Poczty Polskiej potwierdziła zaistniałe zdarzenie. Poinformowała, że była to pomyłka młodego listonosza, który zostawił cały pakiet listów u jednego adresata.
O ewentualnym wyciągnięciu konsekwencji wobec listonosza zdecyduje naczelnik Urzędu Pocztowego przy chojnickim Starym Rynku.

Więcej wiadomości w Weekend FM

Wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość do DJ-a prowadzącego w Radiu Weekend FM lub działu informacji Radia Weekend i portalu WeekendFM.pl.

Wybrane zdjęcie
Maksymalny rozmiar pliku: 7.00 MB

W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) zmieniamy naszą Politykę Prywatności i Regulamin Portalu.

Prosimy o zapoznanie się ze zmianami. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj:

Zamknij okno