Bytów: pijany kierowca próbował przekupić policjantów

Prowadził samochód na „podwójnym gazie”, a kiedy został zatrzymany przez funkcjonariuszy drogówki, próbował ich przekupić.

23-letniemu mieszkańcowi powiatu człuchowskiego grozi teraz do 10 lat za kratkami.
W sobotę (15. 12) przed południem przy dworcu PKS w Bytowie policjanci zatrzymali do kontroli drogowej opla vectrę. Jak się okazało, 23-letni kierowca był pijany. Miał ponad 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Mężczyzna próbował przekonać policjantów do odstąpienia od wykonywanych czynności. W tym celu do notatnika jednego z nich włożył dwa 100-złotowe banknoty. Ale na tym nie koniec. Kiedy na miejsce przyjechali dwaj kolejni funkcjonariusze, 23-latek również im zaproponował łapówkę w wysokości 200 zł. Policjanci przekupić się jednak nie dali.
23-letni mieszkaniec powiatu człuchowskiego trafił do Policyjnej Izby Zatrzymań w Bytowie. Grozi mu od roku do 10 lat więzienia.

Więcej wiadomości w Weekend FM

Wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość do DJ-a prowadzącego w Radiu Weekend FM lub działu informacji Radia Weekend i portalu WeekendFM.pl.

Wybrane zdjęcie
Maksymalny rozmiar pliku: 7.00 MB

W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) zmieniamy naszą Politykę Prywatności i Regulamin Portalu.

Prosimy o zapoznanie się ze zmianami. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj:

Zamknij okno