Miasto Człuchów udzieli pomocy finansowej powiatowi człuchowskiemu

Decyzję o pomocy finansowej podjęli radni miejscy na poniedziałkowej (12.

11) nadzwyczajnej sesji.
Miasto przekaże powiatowi 250 tys. zł na dofinansowanie w 2008 roku modernizacji ul. Średniej w Człuchowie. Radni wprowadzili także zmiany w tegorocznym budżecie i podjęli uchwałę o zaciągnięciu długoterminowego kredytu inwestycyjne

Więcej wiadomości w Weekend FM

Wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość do DJ-a prowadzącego w Radiu Weekend FM lub działu informacji Radia Weekend i portalu WeekendFM.pl.

Wybrane zdjęcie
Maksymalny rozmiar pliku: 7.00 MB

W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) zmieniamy naszą Politykę Prywatności i Regulamin Portalu.

Prosimy o zapoznanie się ze zmianami. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj:

Zamknij okno