Bytów: piąty maraton na bieżni

Po raz piąty w Bytowie wystartował w sobotę (3.

11) maraton na bieżni. Zawodnicy mieli do pokonania dystans 42 km 195 metrów, czyli ponad 105 okrążeń stadionu.
W maratonie wzięło udział ponad 60 biegaczy z całej Polski. Zwyciężył Dariusz Guzowski z Talexu Borzytuchom z czasem 2 godz. 53 min. i 33 sek. Drugie miejsce wywalczył Andrzej Cechman z Gdańska, uzyskując czas 3 godz. i 15 sekund. Trzecie zajął Jerzy Wyk z Pęgowa z czasem 3 godz. 2 min. i 32 sek

Więcej wiadomości w Weekend FM

Wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość do DJ-a prowadzącego w Radiu Weekend FM lub działu informacji Radia Weekend i portalu WeekendFM.pl.

Wybrane zdjęcie
Maksymalny rozmiar pliku: 7.00 MB

W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) zmieniamy naszą Politykę Prywatności i Regulamin Portalu.

Prosimy o zapoznanie się ze zmianami. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj:

Zamknij okno