Nowy trener ChKS "Kolejarz" Chojnice

„Mierna skuteczność drużyny w minionym sezonie”, to główny powód odwołania Marka Wielewickiego z funkcji trenera seniorów ChKS "Kolejarz" Chojnice.


Przypomnijmy, że piłkarze Kolejarza po barażach utrzymali się w V lidze okręgu gdańskiego.
„Zarząd przeanalizował skuteczność drużyny i jednogłośnie zadecydował o zmianie trenera”, mówi Andrzej Górnowicz, prezes ChKS "Kolejarz".
Nowy trener ma wpoić w drużynę skuteczność, której zabrakło u Wielewickiego – dodał prezes Górnowicz.
Mimo decyzji o odwołaniu z funkcji trenera seniorów, zarząd Kolejarza nie chce się definitywnie rozstawać z Markiem Wielewickim. Po odrzuceniu przez niego oferty trenowania juniorów z rocznika 1997, ma on pełnić w klubie rolę doradcy.
Nowym trenerem drużyny seniorów został Marek Wirkus. Ma on przed sobą dużo pracy, bo zarząd ChKS-u chce, by w przyszłym sezonie drużyna znacznie polepszyła swoje wyniki.
Jak powiedział prezes Górnowicz ma osiągnąć minimum 6. miejsce na jesień. Jeśli Marek Wirkus tego nie osiągnie, również będzie musiał pożegnać się ze stanowiskiem trene

Więcej wiadomości w Weekend FM

Wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość do DJ-a prowadzącego w Radiu Weekend FM lub działu informacji Radia Weekend i portalu WeekendFM.pl.

Wybrane zdjęcie
Maksymalny rozmiar pliku: 7.00 MB

W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) zmieniamy naszą Politykę Prywatności i Regulamin Portalu.

Prosimy o zapoznanie się ze zmianami. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj:

Zamknij okno