Program wyrównywania szans edukacyjnych w pow. chojnickim

95 tys.

złotych wyda w tym roku chojnickie starostwo na „Powiatowy program wyrównywania szans edukacyjnych dzieci i młodzieży”. Ponad 60 tys. ma pochodzić z rządowego dofinansowania.
Program będzie realizowany do grudnia przez pięć szkół ponadgimnazjalnych: trzy w Chojnicach oraz po jednej w Malachinie i Czersku. Placówki będą realizowały zajęcia pozalekcyjne, np. sportowo – rekreacyjne. Uczniowie biorący udział w programie będą też uczestniczyć w spotkaniach uczących podstaw przedsiębiorczości i grupach zainteresowań, w tym w grupie teatralno-recytatorskiej. Przewidziano też zajęcia wyrównawcze z matematyki i fizyki. Program ma przeciwdziałać „bezradności społecznej” i „zmniejszać rozmiary biedy”

Więcej wiadomości w Weekend FM

Wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość do DJ-a prowadzącego w Radiu Weekend FM lub działu informacji Radia Weekend i portalu WeekendFM.pl.

Wybrane zdjęcie
Maksymalny rozmiar pliku: 7.00 MB

W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) zmieniamy naszą Politykę Prywatności i Regulamin Portalu.

Prosimy o zapoznanie się ze zmianami. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj:

Zamknij okno