Kierownik ARiMR w Kościerzynie odwołany ze stanowiska
Kierownik Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Kościerzynie, Remigiusz Łoś, został odwołany.
„Zostałem odwołany bez żadnego uzasadnienia” - mówi Remigiusz Łoś. „Wiem jednak, że to wynik mojej odmowy bycia członkiem Samoobrony. To polityczne zagranie. Teraz chcę przemyśleć kilka kwestii” – dodaje.
Decyzja o odwołaniu Remigiusza Łosia ze stanowiska wywołała oburzenie wśród rolników i instytucji działających na rzecz rolnictwa.
Jak przyznaje Ryszard Kleinszmidt, przewodniczący Rady Powiatowej Pomorskiej Izby Rolniczej w Kościerzynie, odwołanie nie miało żadnych podstaw merytorycznych, gdyż rolnicy nigdy nie mogli narzekać na współpracę z dotychczasowym kierownikiem, a agencja działała bez zarzutu.













