17. Bieg Orłów w Czarnej Dąbrówce rozstrzygnięty

90 biegaczy wystartowało w Biegu Orłów, który już po raz 17.

odbył się w Czarnej Dąbrówce.
Zwyciężyli Piotr Drwal z Jantara Ustka i Edyta Szczegielska ze Sławna.
Zawodnik z Jantara prowadził od samego początku. Jak twierdzi tak sobie założył i udało mu się to zrealizować. Jest to jego drugi występ w biegu w Czarnej Dąbrówce – w zeszłym roku zajął drugie miejsce. Jak powiedział „pierwsze zwycięstwo najlepiej smakuje. ”
Natomiast zwyciężczyni ze Sławna wystartowała wolno. Dopiero później, jak twierdzi, nabrała sił i mogła wyprzedać. W Czarnej Dąbrówce biegła po raz pierwszy, ale jest bardzo zadowolona z atmosfery i organizacji zawodów, więc zapowiedziała, że za rok również pobiegnie.
W biegu głównym w kategorii mężczyzn drugie miejsce wywalczył Grzegorz Dorszyński z Talexu Borzytuchom, a trzecie Piotr Pobłocki z UKS Ekonomik Maratończyk Lębork.
W kategorii kobiet na drugim miejscu uplasowała się Krystyna Gliszczyńska z Baszty Bytów, a na trzecim Lucyna Kuklińska z Klubu Biegacza Braci Petk w Lębork

Więcej wiadomości w Weekend FM

Wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość do DJ-a prowadzącego w Radiu Weekend FM lub działu informacji Radia Weekend i portalu WeekendFM.pl.

Wybrane zdjęcie
Maksymalny rozmiar pliku: 7.00 MB

W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) zmieniamy naszą Politykę Prywatności i Regulamin Portalu.

Prosimy o zapoznanie się ze zmianami. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj:

Zamknij okno