Zmiana na stanowisku przewodniczącego Rady Gminy Lipnica

Po 16 latach Romana Reszkę zastąpił Mirosław Bukowski.

Na Bukowskiego, jedynego kandydata na przewodniczącego Rady, głosowało 9 radnych. Przeciw było 5, a 1 oddał głos nieważny. Wiceprzewodniczącym Rady został Andrzej Wirkus. W pierwszej sesji Rady Gmina Lipnica V kadencji uczestniczył nowo wybrany wójt, najmłodszy w gminie Lipnica, 27-letni Rafał Narloch. Nowy wójt - jak mówi - zamierza podejmować konkretne decyzje, zwracać uwagę na opinie mieszkańców i być otwartym na pomysły i inicjatywy wyborców. Nie planuje natomiast żadnych drastycznych zmian personalnych w urzędzie

Więcej wiadomości w Weekend FM

Wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość do DJ-a prowadzącego w Radiu Weekend FM lub działu informacji Radia Weekend i portalu WeekendFM.pl.

Wybrane zdjęcie
Maksymalny rozmiar pliku: 7.00 MB

W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) zmieniamy naszą Politykę Prywatności i Regulamin Portalu.

Prosimy o zapoznanie się ze zmianami. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj:

Zamknij okno