Otrzymali pieniądze na założenie własnej działalności gospodarczej

43 bezrobotnych mieszkańców powiatu chojnickiego otrzymało pieniądze na rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej.

Środki pochodzą z Funduszu Pracy i Europejskiego Funduszu Społecznego. Rozdzielił je Powiatowy Urząd Pracy w Chojnicach, który wybrał 43 spośród 58 wniosków.
Jak powiedział Wojciech Adamowicz, dyrektor urzędu, wśród branż przeważa działalność usługowa: remonty, ślusarstwo, budownictwo, mechanika pojazdowa i auto – usługi, a także handlowa.
Dzięki pieniądzom z Funduszu Pracy i Europejskiego Funduszu Społecznego, własną działalność gospodarczą rozpoczęło w tym roku łącznie 100 mieszkańców powiatu chojnickiego.

Więcej wiadomości w Weekend FM

Wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość do DJ-a prowadzącego w Radiu Weekend FM lub działu informacji Radia Weekend i portalu WeekendFM.pl.

Wybrane zdjęcie
Maksymalny rozmiar pliku: 7.00 MB

W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) zmieniamy naszą Politykę Prywatności i Regulamin Portalu.

Prosimy o zapoznanie się ze zmianami. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj:

Zamknij okno