Kolejne zatrzymania za posiadanie narkotyków w Człuchowie

Tym razem w ręce policji wpadło 4 nieletnich mieszkańców miasta.


W piątek (21. 07) wieczorem cywilny patrol wylegitymował na plaży OSiR-u czterech chłopców w wieku 15-18 lat. Gdy zorientowali się, że podchodzą do nich policjanci wyrzucili za siebie plastikową butelkę. Jak się później okazało, w butelce była nadpalona już marihuana.
2 starszych chłopców przesłuchano, dwaj młodsi zostali przekazani rodzicom.
Za posiadanie narkotyków grozi do 3 lat więzien

Więcej wiadomości w Weekend FM

Wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość do DJ-a prowadzącego w Radiu Weekend FM lub działu informacji Radia Weekend i portalu WeekendFM.pl.

Wybrane zdjęcie
Maksymalny rozmiar pliku: 7.00 MB

W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) zmieniamy naszą Politykę Prywatności i Regulamin Portalu.

Prosimy o zapoznanie się ze zmianami. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj:

Zamknij okno