Nieletni „grafficiarze” z Charzyków zatrzymani przez policję
Na graffiti funkcjonariusze natknęli się podczas sobotniego (03.
Policjantom udało się ustalić i zatrzymać sprawców. To 14 i 15-letni mieszkańcy Charzyków. Najprawdopodobniej nie działali sami. Trwa ustalanie pozostałych członków grupy „grafficiarzy”. Zatrzymani odpowiadać będą przed sądem dla nieletnich. Być może ich rodzice będą musieli pokryć koszty odnowienia zniszczonych elewacji. Straty wstępnie oszacowano na około 1500 złotych.













