Piraci szaleją na drogach
Minusowe temperatury, śnieg i śliska nawierzchnia nie odstraszają piratów drogowych.
W ciągu kilku godzin policjanci nałożyli 11 mandatów na łączną kwotę prawie 7 tysięcy złotych. Jeden z ujawnionych piratów, 55-letni mężczyzna zatrzymany za przekroczenie dozwolonej prędkości o 33 kilometry na godzinę poza obszarem zabudowanym i o 50 kilometrów na godzinę w Rytlu, odmówił przyjęcia mandatu. Sprawa została skierowana do Sądu Grodzkiego, a kierowcy za brak obowiązkowego przeglądu technicznego samochodu zatrzymano dodatkowo jego dowód rejestracyjny.
Zatrzymany przez policjantów rekordzista pędził drogą krajową numer 22 z prędkością 180 km/h.













