Borzytuchom: pierwszy turniej o Grand Prix
W Borzytuchomiu rozegrano pierwszy turniej o Grand Prix w tenisie stołowym.
W kategorii chłopców szkoły podstawowe najlepszym okazał się Aleksander Trapp z Bytowa, przed Bartoszem Kapiszką i Kacprem Kreftem obaj Półczno.
W kategorii gimnazja, szkoły średnie i zawodnicy do 25 roku życia wygrał Krzysztof Paraficz, przed Marcinem Barniakiem i Tomaszem Godwinem – wszyscy Borzytuchom.
W kategorii do 45 roku życia zwyciężył Andrzej Trapp. Drugie miejsce zajął Krzysztof Babiński – obaj Bytów, a trzecie Bogdan Orłowski z Borzytuchomia.
W kategorii powyżej 45 lat najlepszym okazał się Włodzimierz Wasielewski, drugie miejsce wywalczył Krzysztof Kowalski – obaj Słupsk, a trzecie Krzysztof Płotek z Bytowa













