W przyszłym roku Bytów będzie obchodzić 660-lecie
W Bytowie rozpoczęły się przygotowania do przyszłorocznych obchodów 660-lecia miasta.
Jak nas poinformował burmistrz Bytowa Stanisław Marmołowski, imprezy z okazji jubileuszu miasta będą się odbywać przez cały przyszły rok. Planowana jest m. in. uroczysta sesja Rady Miejskiej Bytowa, podczas której zostaną przyznane honorowe obywatelstwa miasta. W niedzielę 9 lipca, z wieży kościoła św. Katarzyny, zostanie pierwszy raz zagrany hejnał bytowski. Od tego czasu hejnał będzie grany codziennie o godzinie 12. 00. Burmistrz apeluje do mieszkańców o włączenie się w obchody 660-lecia miasta i składanie propozycji imprez mających uczcić jubileusz Bytowa













