Renault kangoo dla debrzneńskiego ośrodka pomocy społecznej
Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Debrznie ma nowy samochód.
Używany do tej pory przez debrzneńskich pracowników socjalnych fiat 125p zostanie wyceniony i, jeśli znajdzie się nabywca, sprzedany













