Strażacy ćwiczyli w człuchowskim szpitalu
Cztery jednostki straży pożarnej gasiły w piątek (25.
Rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Człuchowie kapitan Alicja Kaźmierczak poinformowała, że celem ćwiczeń było głownie zapoznanie się strażaków z obiektem.
W ćwiczeniach udział wzięły: jednostka ratowniczo-gaśnicza z Człuchowa oraz jednostki ochotniczych straży pożarnych z Mosin, Polnicy i Bukowa













