Miastecki radny może stracić mandat
Miastecki radny Leszek Kłos,który prawdopodobnie prowadził pod wpływem alkoholu i spowodował kolizję.
Wyniki badania będą znane prawdopodobnie za kilka dni. Jeśli okaże się, że radny był nietrzeźwy, starci mandat. Leszek Kłos już raz starcił mandat w 2000 roku. Został wówczas ukarany za prowadzenie samochodu pod wpływem alkoholu.













