W Miastku rozpoczął się trzeci etap gazyfikacji miasta
Teraz sieć gazową robotnicy układają od ulicy Armii Krajowej w kierunku Osiedla Zatorze.
Prace będą kontynuowane jeszcze w przyszłym roku. Wcześniej gazociąg położono w pozostałej części miasta.
Nie wiadomo jeszcze, kiedy w Miastku popłynie gaz przewodowy. Firma z Poznania załatwia obecnie formalności związane z budową dwóch dużych zbiorników gazowych, z których zaopatrywane ma być całe miasto













