Centrum Miastka będzie monitorowane przez policyjną kamerę
Na przełomie listopada i grudnia kamera zostanie zamontowana w rejonie ulic Armii Krajowej i Dworcowej, gdzie wieczorami młodzi kierowcy urządzają sobie wyścigi samochodowe.
W komisariacie policji jest już zamontowany monitor i urządzenia do odczytu. Sprzęt policja będzie testować dzięki jednej z miasteckich firm informatycznych. Jeżeli urządzenia się sprawdzą, policja poprosi o wsparcie miastecki samorząd. Zamontowane będą wówczas na stałe co najmniej 4 kamery. Koszt monitoringu wyniesie prawie 100 tys. zł













