Miastecki Oddział Zrzeszenia Kaszubsko – Pomorskiego podsumował działalność
Zarząd Oddziału Zrzeszenia Kaszubsko – Pomorskiego w Miastku podsumował ostatni rok swojej działalności.
Zebranie sprawozdawcze poprzedziła msza św. z liturgią w języku kaszubskim odprawiona przez ks. Tadeusza Kantaka.
Oddział Zrzeszenia Kaszubsko – Pomorskiego w Miastku należy do najprężniejszych na Pomorzu.
W ciągu roku sprawozdawczego miasteccy członkowie zrzeszenia zorganizowali kilkanaście przedsięwzięć, m. in. coroczną pielgrzymkę kaszubską do Sanktuarium Matki Boskiej Królowej Kaszub w Sianowie koło Kartuz, brali też udział w krajowym zjeździe Zrzeszenia w Gdańsku, a także w zjeździe Kaszubów w Łebie. Zorganizowali wiele cyklicznych imprez, w tym znane w regionie Soboty Kaszubskie













