W Miastku powstała środowiskowa świetlica integracyjna
Przy Komitecie Obrony Praw Bezrobotnych w Miastku powstała środowiskowa świetlica integracyjna.
W zajęciach, które odbywają się dwa razy w tygodniu, uczestniczy prawie 20 osób z rodzin znajdujących się w trudnych warunkach materialnych. Dzieci bezrobotnych mają zajęcia z psychologiem, pedagogiem i nauczycielem tańca. W programie są dyskusje na temat profilaktyki uzależnień, zajęcia terapeutyczne, a także pomoc uczniom w odrabianiu lekcji i rozwiązywaniu ich szkolnych problemów.













