Konarzyny: półfinały Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym
W Konarzynach odbyły się wojewódzkie półfinały Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym.
W kat. dziewcząt I m. zajęły zawodniczki z Trąbek Wielkich, II Gimnazjum nr 1 w Starogardzie Gdańskim, III Lubań. Gimnazjalistki z Konarzyn: Martyna Stanisławska, Malwina Dorawa i Wronika Wałdoch były czwarte.
W kat. chłopców na I m. uplasowali się zawodnicy z Gimnazjum nr 1 w Starogardzie Gdańskim. Tenisiści z Konarzyn – Paweł Podgórski i Mateusz Majer byli drudzy, a z Dziemian trzeci













