W Bytowie rozegrano ostatnią edycję Ligi MTB
Czwartkowy (27.
W najmłodszej kategorii zwyciężył Łukasz Mański ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Bytowie. Drugi na mecie był Kamil Małecki, a trzecia Natalia Młyńska – oboje ze SP w Niedarzynie.
W kategorii starszaków zwyciężył Grzegorz Zabrocki - Gimnazjum Borzytuchom, przed Mileną Mroczek Gliszczyńską – ze SP nr 5 w Bytowie i Sebastianem Młyńskim z Niedarzyna.
W wyścigu open najlepszym okazał się Łukasz Mudyn, przed Piotrem Sobieckim i Robertem Rybakiem - wszyscy z Baszty Bytów.













