Miastko chce się promować i szuka unijnych funduszy
Władze Miastka szukają funduszy unijnych, które można by przeznaczyć na cele promocyjne.
W tym celu w ratuszu odbyły się już trzy spotkania pracowników wydziału promocji z przedstawicielami Nadleśnictw, lokalnych przedsiębiorców oraz stowarzyszeń działających na terenie gminy. Spotkania te, według zamierzeń naczelnika wydziału Ewy Kapłan, mają być początkiem szerszej współpracy w celu pozyskiwania funduszy i wspólnego działania na rzecz promowania ziemi miasteckiej. Będą one organizowane cyklicznie, raz na kwartał po to, by wspólnie ustalić plan imprez i stworzyć jak najlepszy wizerunek Miastka w regionie.













