Kajtek, bo tak nazywa się bocian, jest prawdopodobnie z tegoorocznego lęgu. ´Chyba odłączył się od stada, dlatego będzie musiał przezimować w Człuchowie´ - ocenił Marek Drezner - lekarz weterynarii.
FILM (Aby pobrać film, kliknij na linku [ FILM ] prawym klawiszem myszy i wybierz zapisz jako)













