Złoto dla zawodniczki WKS Chojnice
Anna Pilarczyk, zawodniczka WKS Chojnice działającego przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1, wywalczyła 2 złote medale w konkurencjach biegowych Klubowego Pucharu Europy, który odbył się w dniach 14-16 października w Zamościu.
Startowało tam 103 zawodników z 18 europejskich klubów sportowych.













