Każdego dnia przed pracą dmuchają „w balonik”

Taki obowiązek dotyczy wszystkich pracowników bytowskiego Państwowego Przedsiębiorstwa Komunikacji Samochodowej.

Zalecenie wydał zarządca komisaryczny Antoni Jaszcza. Twierdzi, że przepis obowiązuje na wniosek samych kierowców. Obowiązek dotyczy jednak wszystkich pracowników.
W tak zwany balonik muszą dmuchać przed pracą nie tylko kierowcy, ale także pracownicy administracji, a nawet sprzątaczki. Ta część załogi PPKS-u nie jest zadowolona z nowych decyzji. Pracownicy twierdzą, że skoro na pomysł wpadli kierowcy, to tylko ich powinno dotyczyć badanie na obecność alkoholu.
Przepis, choć kontrowersyjny, daje duże poczucie bezpieczeństwa pasażerom bytowskiego PKS-u.

Więcej wiadomości w Weekend FM

Wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość do DJ-a prowadzącego w Radiu Weekend FM lub działu informacji Radia Weekend i portalu WeekendFM.pl.

Wybrane zdjęcie
Maksymalny rozmiar pliku: 7.00 MB

W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) zmieniamy naszą Politykę Prywatności i Regulamin Portalu.

Prosimy o zapoznanie się ze zmianami. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj:

Zamknij okno