Każdego dnia przed pracą dmuchają „w balonik”
Taki obowiązek dotyczy wszystkich pracowników bytowskiego Państwowego Przedsiębiorstwa Komunikacji Samochodowej.
W tak zwany balonik muszą dmuchać przed pracą nie tylko kierowcy, ale także pracownicy administracji, a nawet sprzątaczki. Ta część załogi PPKS-u nie jest zadowolona z nowych decyzji. Pracownicy twierdzą, że skoro na pomysł wpadli kierowcy, to tylko ich powinno dotyczyć badanie na obecność alkoholu.
Przepis, choć kontrowersyjny, daje duże poczucie bezpieczeństwa pasażerom bytowskiego PKS-u.













