Trzy chojnickie nauczycielki wyróżnione Medalem Komisji Edukacji Narodowej
3 medale, 7 aktów mianowania i 14 nagród burmistrza.
Siedmiu nauczycieli ze szkół podstawowych i gimnazjów w Chojnicach otrzymało awans na nauczyciela mianowanego. Czternastu, w tym dwie przedszkolanki - nagrody finansowe przyznawane przez burmistrza.
Po raz pierwszy święto nauczycieli obchodziły wspólnie wszystkie miejskie szkoły. Jednym z powodów było oddanie do użytku wyremontowanej sali gimnastycznej przy Gimnazjum nr 1, która została zamknięta na początku roku z powodu zagrożenia zawalenia się dachu.
Nagrody odbiorą również nauczyciele ze szkół w gminie Chojnice. Wójt Zbigniew Szczepański wytypował 5 osób: dwóch nauczycieli, dwóch dyrektorów i pracownika administracyjnego













