Dokończona ma być budowa restauracji miasteckiego OSiR-u
Po 10 latach przerwy kontynuowana ma być budowa części restauracyjnej miasteckiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.
Budynek jest w stanie surowym, zamkniętym. Trzeba tylko położyć gładzie, parkiet i glazurę, a także zainstalować windy. Koszt dokończenia budowy oszacowano na prawie pół miliona złotych.
Dyrektor OSiR-u Lech Warsiński zamierza starać się o dotacje unijne, a później wydzierżawić obiekt. Do kasy ośrodka, jego zdaniem, płynęłyby spore pieniądze z czynszu. Innego zdania są jednak władze gminy, które chcą, by budynek został sprzedany w takim stanie w jakim jest.
Ostateczne decyzje co dalej z niedokończoną budową mają zapaść w ciągu kilku najbliższych tygodni













