Szczegóły programu Leader+ omawiano na konferencji w Debrznie
„Program Leader+ - nowe możliwości obszarów wiejskich” – konferencja pod taką nazwą odbyła się w Debrznie.
„Celem konferencji było przede wszystkim przedstawienie programu LEADER+” – powiedziała prezes Stowarzyszenia „Na Rzecz Rozwoju Miasta i Gminy Debrzno” Zdzisława Hołubowska.
Warunkiem uczestnictwa w programie Leader+ jest między innymi utworzenie tak zwanej Lokalnej Grupy Działania. W jej skład mają wejść przedstawiciele sektora publicznego, społecznego i gospodarczego. To oni wspólnie mają realizować zamierzone przez siebie projekty













