Brąz dla zawodników człuchowskiego Auto-Moto Klubu
Brązowy medal zdobyli zawodnicy człuchowskiego Auto-Moto Klubu w Zespołowych Mistrzostwach Polski w Motocrossie.
Zawody kończące sezon motocrossowy w Polsce odbyły się w sobotę (8. 10) na torze motocrossowym w Człuchowie. Wzięło w nich udział 20 zespołów z całej Polski. Człuchowski Auto-Moto Klub wystawił trzy zespoły.
„Marzyliśmy o srebrnym medalu” –powiedział prezes człuchowskiego Auto-Moto Klubu Tadeusz Szwemin.
Nie zawiódł pięciokrotny mistrz Polski w motocrossie Maciej Zdunek. Dwukrotnie dojechał pierwszy.
Złoty medal w Zespołowych Mistrzostwach Polski wywalczyli zawodnicy Jastrzębia Lipno. Drugie miejsce przypadło Wiśle Chełmno













