Z Miastka do Łodzierzy piechotą
Rozpoczęły się prace przy budowie chodnika z Miastka do Łodzierzy.
Koszt inwestycji wyniesie 540 tys. zł. Połowę tej kwoty wyłożył Zarząd Dróg Wojewódzkich w Gdańsku, a drugą połowę miastecki samorząd.
Obecnie trwa układanie sieci kanalizacyjnej przez firmę z Borowego Młyna. Po zakończeniu tych prac rozpocznie się budowa chodnika i ścieżki rowerowej z polbruku, które połączą Miastko z Łodzierzą. Dzięki temu, uczniowie łodzierzskiego Zespołu Szkół Rolniczego Centrum Kształcenia Ustawicznego będą mogli bezpiecznie chodzić do szkoły.













