Wpadka dealerów narkotykowych w powiecie kościerskim
Kościerska policja namierzyła dealerów narkotykowych, którzy na terenie powiatu kościerskiego rozprowadzali haszysz i amfetaminę.
Grupa zajmowała się też kradzieżami. W różnych miejscach policjanci znaleźli ukryte rzeczy pochodzące z kradzieży. Były to m. in. narzędzia, rowery, sieci rybackie













