Sukces zawodników Talexu Borzytuchom
Zawodnicy Talexu Borzytuchom wystartowali w Wolborzu w 10.
Na najwyższym stopniu podium stanął senior Grzegorz Dorszyński w biegu na 6 km. Tuż za nim na drugiej pozycji przybiegł Krzysztof Prabucki - Milena Talex. Brązowy medal wywalczyła natomiast Angelika Cichocka w biegu juniorek młodszych na 2 km.













