W Miastku oddano do użytku drugie rondo
Powstało ono u zbiegu ulic Armii Krajowej i Królowej Jadwigi.
Budowa trwała ponad 3 miesiące. Inwestycję prowadzono bez wyłączenia z ruchu drogi krajowej nr 20, co spowodowało znaczne utrudnienia w ruchu przy przejeździe przez miasto. Koszt inwestycji, prawie 2,5 mln zł, w całości pokryje Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad. Gmina Miastko zapłaciła tylko 46 tys. zł za projekt. Dzięki powstaniu ronda, usprawniony jest przejazd przez miasto. Wcześniej auta skręcające w ulicę Królowej Jadwigi blokowały pas jezdni, przez co tworzyły się korki













