Samorząd Brus zamierza rozszerzyć współpracę z organizacjami pozarządowymi
W Brusach powstał zespół doradczo – konsultacyjny ds.
Stowarzyszenia działające na terenie gminy Brusy przyjęły „Program Współpracy na 2006 r. ”. Według niego zacieśniona zostanie współpraca m. in. w zakresie kultury fizycznej i przedsięwzięć kulturalnych













