Boisko piłkarskie w Dobojewie, gm. Człuchów, otwarte
Nowe boisko piłkarskie otwarto uroczyście w Dobojewie, w gminie Człuchów.
„Boisko zostało wybudowane w zeszłym roku, w tym roku warunki sprzyjają temu, żeby mogło już być czynne” - powiedział sekretarz gminy Arkadiusz Kubalewski. Jak dodał, zostały już ustawione bramki, murawa zakorzeniła się, więc piłkarze mogą je używać. Jest to 21 boisko na terenie gminy przystosowane do ligi. „Praktycznie wszystkie wsie sołeckie mają duże, pełnowymiarowe boiska do gry w piłkę” –zaznaczył sekretarz Kubalewski.
Boisko kosztowało 41 tysięcy 516 złotych. Pieniądze pochodziły z budżetu gminy Człuchów













