Kolejne auta dla bytowskiej policji
Bytowska policja otrzymała sześć nowych samochodów.
W ich zakupie pomogły samorządy gminne powiatu bytowskiego i starostwo powiatowe. Jeden samochód - Fiat Bus jest z przydziału Komendy Wojewódzkiej Policji.
Wcześniej do komendy trafił samochód terenowy i dwa motocykle.
Zgodnie z funkcjonującymi w resorcie naliczeniami jednostce przysługuje dwadzieścia dziewięć samochodów osobowych. Do pełnej obsady bytowskiej policji brakuje jeszcze trzech aut













