Nowa stołówka szkolna powstanie w Wielu
Stołówka o powierzchni 400 m.
Wójt gminy Karsin Roman Brunke podkreśla, że budowa nowego obiektu jest konieczna, gdyż stan sanitarny i techniczny obecnej stołówki jest niedopuszczalny i Sanepid tylko warunkowo dopuścił do jej funkcjonowania. Inwestycja będzie kosztowała 300 tys. zł. 100 tys. pochodzi z kontraktu wojewódzkiego, resztę dołoży gmina Karsin. Budynek ma stanąć do końca listopada.
Jak dodaje wójt Brunke, 300 tys. wystarczy tylko na wybudowanie obiektu. Wyposażenie będzie sfinansowane w 2006 roku. Stołówka zostanie oddana do użytku na początku następnego roku szkolnego













