W Bytowie rozpoczęła się budowa ul. Wybickiego
Miasto podpisało umowę z wykonawcą inwestycji, firmą z Lęborka.
Jest się czym chwalić, dlatego Stanisław Marmołowski burmistrz Bytowa postanowił głośno świętować rozpoczęcie nowej inwestycji w mieście. „ To także wymóg promowania i przedstawiania środków unijnych pozyskiwanych przez gminę”- powiedział burmistrz.
Ulica Wybickiego ma duże znaczenie także dla straży pożarnej. Długo oczekiwana droga ułatwi dojazd do centrum Bytowa oraz do ościennych gmin.
Następną inwestycją w mieście będzie budowa ulic Popiełuszki i Styp – Rekowskiego.
W całym powiecie bytowskim ze środków unijnych dofinansowano w tym roku dziewięć projektów rewitalizacji













